Logo

LIPOLASER


Diódový laser sa používa na formovanie postavy, odburávanie tuku z podkožia a chudnutie.
Diódový lipolaser sa používa na elimináciu tukových buniek a celulitídy, zvyšovanie elasticity pokožky, formovanie postavy, podporu a zrýchlenie metabolizmu, zmierňovanie únavy. Prístroj sa nesmie používať na hlavu, krk a u mužov na semenníky.

Doporučuje sa aplikovať 5-6x na vybranú časť tela v intervale 2-3 dni – v dĺžke po 30 minút. Následná aplikácia môže byť po šiestich mesiacoch.

Lipolaser sa nesmie aplikovať na oblasť tela, kde sú kovové implantáty (po zlomeninách....) - môže sa aplikovať na inú časť tela. Taktiež sa nesmie aplikovať na miesto , kde je implantovaný kardiostimulátor (môže sa aplikovať na inú časť tela). Lipolaser sa nesmie aplikovať na oblasť operačnej rany do 3 mesiacov od operácie, ani po operácii do 3 mesiacov.

Lipolaser sa nesmie aplikovať u tehotných a dojčiacich žien, ani počas menštruácie.

Lipolaser nesmie sa aplikovať u diabetikov dekompenzovaných a na inzulíne, u pacientov s vredovou chorobou žalúdka a dvanástnika, iných závažných ochorení tráviaceho traktu, neliečeným vysokým krvným tlakom a závažnom ochorení srdca(srdcové zlyhávanie)

Pred aplikáciou lipolasera a ihneď po aplikácii je potrebné vypiť aspoň štvrť litra tekutín.

Niekoľko dní pred a po aplikácii lipolasera sa doporučuje zvýšiť príjem tekutín aspoň na tri litre denne (vhodná voda, čaj nesladený) a jesť nízkoenergetickú stravu (vynechať mastné jedlá, čokolády , obmedziť sladkosti, biele pečivo, zákusky, syry)

Po aplikácii lipolasera na odstránenie uvoľneného tuku je potrebné aplikovať lymfodrenáž (aj u nás môžete) alebo dostatočnú pohybovú aktivitu (bicyklovanie, rýchla chôdza, beh – aspoň 4 kilometre)

Medzi jednotlivými aplikáciami je potrebné zvýšiť pohybovú aktivitu na zvýšené spaľovanie odbúraného tuku(chôdza, beh, bicyklovanie, plávanie...) Pred zapnutím lipolasera sestra vám dá na oči ochranný štít. Ten je možné zložiť až po vypnutí lipolasera. Počas aplikácie lipolasera nesmiete manipulovať s hlavicami priloženými na tele.

Pred aplikáciou lipolasera nesmiete mať na tele (krk, ruky, nohy...) žiadne náramky, retiazky, hodinky, mobilný telefón ani iné elektronické zariadenie. Mobilný telefón, hodinky,retiazky, náramky, cennosti, peniaze,.... si počas aplikácie uložíte na určené miesto tak aby počas celej aplikácie lasera ste na ne videli.
 NOVINKY